win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 20 από σύνολο 47

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #5
    Μηχανικός
    Πολιτικός Μηχανικός
    Το Αβατάριο του μέλους zavi@tee.gr
    Εγγραφή
    19.10.2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Αναρτ.
    168
    Εύσημα

    έδωσε
    8
    έλαβε
    80
    Αρχεία

    Λήψεις
    19
    Ανέβασε
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχική ανάρτηση από Balance Προβολή Ανάρτησης
    Ποια κατέληξες Zavi ότι είναι η πηγή, έπειτα από τη δική σου αναζήτηση;
    Είναι προσωπικό θέμα.

    ΟΜΩΣ

    Η υποστήριξη που παίρνω έχει ανεκτίμητη αξία.Με τη βοήθεια ειδικού,μπορεί κανείς να εστιάσει στη ρίζα του προβλήματος,ενώ χωρίς αυτόν ο καθένας μας βρίσκει τελείως αντιδιαμετρικούς τρόπους να αντιμετωπίσει τα προβλήματά του,γεγονός που τον οδηγεί σε αποφάσεις κ πράξεις που δημιουργούν εκ νέου προβλήματα.Οπότε,ακόμα κ αν έχεις συνηθίσει να αγνοείς πλέον την καθημερινότητα,υπάρχουν μέσα σου βαθιά ριζωμένα θέματα που χρειάζονται λύση.Είναι σαν μία δεξαμενή με τρύπες.Όσο κ να αυξάνεις την παροχή,αν οι τρύπες της ανοίγουν νέες τρύπες,η δεξαμενή δεν πρόκειται ποτέ να γεμίσει.Αυτά είναι δικά μου συμπεράσματα κ δεν έχουν να κάνουν καθόλου με δασκάλεμα.

    Αποτέλεσμα:συνειδητοποίησα για ποιό λόγο έχω φάει απανωτά ''παλτά'' στη ζωή μου κ έχω αλλάξει θεώρηση των πραγμάτων.Το άγχος το πρωί που οι ρυθμοί είναι έντονοι ποτέ δεν φεύγει.Το απόγευμα όμως είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ πράγμα να καταφέρνεις να μην παίρνεις τη δουλειά μαζί σου στη σκέψη σου.Η δουλειά είναι δουλειά,κ η προσωπική ζωή προσωπική ζωή.Μόνο με βοήθεια κατάφερα να τα διαχωρίσω,ύστερα από απίστευτες αϋπνίες,νευρικές διαταραχές κ αβάσιμες ελπίδες για καλύτερο μέλλον.Τελικά συνειδητοποίησα ότι το τεράστιο άγχος που είχα δεν είχε να κάνει ΚΑΘΟΛΟΥ με τη δουλειά μου,αλλά με κάτι άλλο.....που ούτε που είχε πάει ποτέ το μυαλό μου........!

    Μέχρι να καταλήξω σε ειδικό,πέρασα από 2 κρίσεις καρδιάς που με έριξαν στο πάτωμα,ένα έτος κάψιμο εγκεφαλικά κύτταρα κ συκώτι από ποτό,κατεστραμμένες διαπροσωπικές σχέσεις,2 τεράστιες επαγγελματικές απογοητεύσεις κ το ζουζούνι μου στα όρια της απελπισίας.........

    Αυτά
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη zavi@tee.gr : 27.01.2010 στις 13:54
    My triumphs,My mistakes.....

  2. Ευχαριστούν οι:


Ετικέτες Θέματος

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •